Start
O Firmie
Usługi
Referencje
Cennik
Kontakt

O Firmie

Biuro Usług Inżynierskich - UNICON

Miło nam powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Świadczymy profesjonalne usługi związane ze sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej , wykonywaniem badań termowizyjnych. W naszej ofercie znajdują się także audyty energetyczne i doradztwo energetyczne, a także specjalistyczne pomiary natężenia oświetlenia ogólnego, stanowiskowego, awaryjnego w obiektach budowlanych różnego typu znajdujących się na obszarze całego kraju.

Nasze usługi

Ponad 350 tys. metrów ocertyfikowanej powierzchni użytkowej jest dowodem posiadanego doświadczenia w dziedzinie certyfikacji energetycznej obiektów budowlanych. Liczne audyty energetyczne bloków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, kamienic, obiektów oświatowych i usługowych pozytywnie zweryfikowanych w procesie finansowania inwestycji świadczy o profesjonalnym i rzetelnym podejściu naszej firmy do zagadnienia auditingu energetycznego. W pracy przyświeca nam idea, że zadowolony Klient jest naszym przyjacielem, a Jego opinia będzie źródłem dalszych sukcesów. Działamy, oczywiście, na terenie całego kraju. Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalne oraz indywidualne podejście do Klienta dbając o jego zadowolenie. Działamy, oczywiście, na terenie całego kraju.

Oferujemy konkurencyjne ceny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jakie stawiają nam Klienci staramy się prócz najwyższej jakości naszych usług zaoferować również najkorzystniejszą cenę na nasze realizacje. Możemy Państwu z czystym sumieniem zaoferować najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku, a dla zamówień o większym metrażu oferujemy dojazd gratis! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej witryny a także do czytania naszego bloga.

Należymy do Zrzeszenia Audytorów Energetycznych w Warszawie - legitymacja nr 1485 : W Centralnym Rejestrze Charakterystyki Energetycznej Budynków, w wykazie osób uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej - LINK: https://rejestrcheb.mib.gov.pl/rejestr-uprawnionych - posiadamy wpis o nr 1368.

Zakres działania

Projekty o większym metrażu (powyżej 450m2): Realizujemy na terenie całego kraju (dojazd gratis!). Dla mniejszych obiektów (domy jednorodzinne i obiekty do 450m2): Działamy w promieniu 150 kilometrów od Łodzi (świadczymy usługi w całym województwie łódzkim, a także województwach z nim sąsiadujących) w szczególności w miastach takich jak: Łódź, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Aleksandrów Łódzki, Koluszki, a także w innych mniejszych miejscowościach.

Kliknij i zadzwoń
601-787-287

Usługi:

Witamy w Biurze Usług Inżynierskich UNICON