Start
O Firmie
Usługi
Referencje
Cennik
Kontakt

Cennik

Prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania wyceną usługi termowizji.

Świadectwa energetyczne w bardzo dobrych cenach!

Gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny na rynku. Koszt świadectwa energetycznego zależy od wielu czynników m.in. od powierzchni użytkowej budynku - obejmuje on prace związane z zebraniem danych w terenie, a także z wykonaniem niezbędnych obliczeń na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej obiektu, oraz z przygotowaniem opracowania w zakresie wymaganym przez przepisy przepisy.

Zadzwoń i zapytaj o wstępną wycenę dla Twojego budynku.
Telefon komórkowy: 601 787 287
lub Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktu.

Ceny za usługę dla budynków o powierzchni użytkowej powyżej 200 m2 mogą być zróżnicowane - głównie ze względu na możliwe znaczne zróżnicowanie skomplikowania tego typu obiektów, a także ich wyposażenia technicznego.

Każdorazowo ostateczny koszt wykonania świadectwa energetycznego ustalany jest indywidualnie, po przeprowadzeniu wizji lokalnej danego obiektu, a także zapoznaniu się z posiadaną przez właściciela dokumentacją.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego - na podstawie przesłanych danych będziemy mogli wstępnie oszacować wycenę świadectwa energetycznego dla Państwa budynku, a także podać przybliżony czas realizacji usługi.

Audyty Energetyczne

Prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania wyceną usługi.

Doradztwo Energetyczne

Prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania wyceną usługi.

Kliknij i zadzwoń
601-787-287

Usługi:

Witamy w Biurze Usług Inżynierskich UNICON