Start
O Firmie
Usługi
Referencje
Cennik
Kontakt

Doradztwo energetyczne

Oferta doradztwa energetycznego naszej firmy kierowana jest nie tylko do osób, które posiadają własny dom, ale też do tych, którzy planują jego budowę. To propozycja również dla osób decyzyjnych związanych z obiektami handlowymi, przemysłowymi i usługowymi.

Dlaczego warto skorzystać?

Każda inwestycja – czy to mniejsza budowa domu, czy ogromna budowa obiektu handlowego – wymaga zagłębienia się w zagadnienia, które pomogą zaoszczędzić znaczną część nakładu finansowego. Podjęta źle decyzja generuje ogromne koszty rocznego ogrzewania – na przykładzie 140 metrowego domu wynoszą one ok. 3600 zł, podczas gdy nie powinne przekraczać 1300zł. Doradztwo jakie w tym zakresie oferujemy opieramy na posiadanej wiedzy i własnym doświadczeniu.

Przemawia za nami ponad 260 tys. m2 ocertfikowanej powierzchni użytkowej. To różnorodne w skali i charakterze budowlanym obiekty, dla których nasza firma realizowała obliczenia cieplne. Dzięki temu posiadamy solidne porównania, zawsze dostrzegamy złe i dobre rozwiązania, a gdy istnieje konieczność proponujemy środki alternatywne. Dokładamy wszelkich starań, by dany obiekt dorównywał wymaganiom współczesności lub nawet je wyprzedzał.

Nasza firma świadczy doradztwo w zakresie:

  • doboru materiałów budowlanych pod względem ich własności cieplnych z uwzględnieniem ich kosztów możliwych do zaakceptowania przez inwestora
  • właściwego zabezpieczenia budynku przed zimnem, nawet na etapie planowania budowy
  • sposobu kontrolowania wykonanych prac przez zespoły budowlane i termoizolacyjne
  • doboru właściwych źródeł ciepła dla indywidualnych potrzeb inwestora
  • korzystnej pod względem redukcji kosztów ogrzewania, orientacji w terenie planowanej inwestycji
  • właściwego usytuowania okien oraz przegród szklanych w projektowanym budynku
  • wszelkich aspektów zapewnienia komfortu cieplnego użytkownikom budynku.

Nasze usługi doradcze chętnie poprzemy wizualizacją problemu, wykonując badanie termowizyjne, które wskaże co warto zmodyfikować, a co może pozostać bez zmian.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – drogą telefoniczną, poprzez e-mailową lub przy użyciu formularza kontaktowego.

Kliknij i zadzwoń
601-787-287

Obszar działania:

Usługi:

Witamy w Biurze Usług Inżynierskich UNICON